Kurz ,,Atraktivní biologie"
 
Kurz ,,Atraktivní biologie"
24. dubna 2008 – kurz ATRAKTIVNÍ BIOLOGIE.

Poslední série kurzu „ATRAKTIVNÍ BIOLOGIE“ se uskuteční ve čtvrtek 24.4.2008 v Olomouci.

Zájemci o podrobnější info resp. o registraci kontaktujte Janu Kvapilovou. Všichni účastníci kurzu obdrží řadu hodnotných výukových a prezentačních materiálů:1.Sadu multimediálních biologických ppt prezentací seskupených do čtyř tématických celků, odpovídajících oblastem středoškolské biologie
2.Obrazový manuál pro sestavování multimediální PowerPoint prezentace
3.Populární, bohatě ilustrovaný průvodce Nobelovými cenami 21. století
4.Certifikát o absolvování kurzu „Atraktivní biologie“
5.Psací a propagační materiály

Pokud máte zájem o účast na kurzu, ale z kapacitních důvodu jsme Vaši registraci nemohli vyhovět, určitě se prostřednictvím naší náborářky Jany Kvapilové nechte zařadit k zájemcům o pokračující kurz (bližší informace budou aktuálně zveřejněny na těchto webových stránkách).


Základní informace o kurzu „Atraktivní biologie“ pro středoškolské pedagogy

Tento kurz je určen pro středoškolské učitele biologie nebo chemie a je díky dotaci z EU pro všechny účastníky BEZPLATNÝ. Účastníci si budou hradit pouze cestovné. Z jedné školy se může přihlásit libovolný počet zájemců. Přesný termín kurzu zatím není stanoven, předběžně ale bude probíhat na podzim roku 2007 a na jaře 2008. Všichni registrovaní zájemci budou průběžně informováni e-mailem a poštou obdrží další informační letáky (podobné tomu, který obdrželi na MendelForu 2006). Noví zájemci najdou stejné informace na našich webových stránkách.

Průběh kurzu

Kurz proběhne prezenční formou: 1 - 2 dny, v případě dvou dnů budou rozděleny jeden den na podzim 2007 a druhý na jaře 2008. Kurz bude probíhat ve střediscích Olomouc, Brno a případně ještě dalších, podle bydliště zájemců. Bude záležet na konečném počtu zájemců, jejich počítačové gramotnosti a trvalém bydlišti. Předpokládáme, že každý bude mít alespoň 2-3 alternativy, do kterého termínu se bude moci přihlásit. Účastníci budou rozděleni do skupinek po 10 - 12 podle počítačové gramotnosti, takže se do kurzu může přihlásit každý, bez ohledu na svoje dovednosti. Jednotlivé sekce kurzu budou přizpůsobeny schopnostem účastníků. Každý dostane k dispozici počítač a lektora.

Dále uvažujeme o možnosti víkendového pracovního setkání všech účastníků kurzu bez ohledu na úroveň počítačové gramotnosti ( pokud se uskuteční, tak na jaře 2008).

Pro všechny registrované účastníky kurzu bude po celou dobu projektu fungovat také distanční forma proškolení – prostřednictvím našich webových stránek, popřípadě telefonicky.

Každý absolvent kurzu dostane BEZPLATNĚ všechny multimediální biologické výukové programy, vytvořené SŠ a VŠ pracovníky projektového týmu.

Kontaktní údaje

739 249 190